Zlatý retriever s PP JAR/LETO 2019

  (07.02.2019)
Velmi vaznym zaujemcom o steniatka s PP davame do pozornosti nas ocakavany jarny vrh zo zahranicneho krytia po nasej Terri - Ch Escape to Paradise Dagchells a psika Jch Ch Ich Maxipes Fik Chlupate Stesti. Prijimame zavazne rezervacie do poradovnika. Zdravotne vysetrenia matky steniatok: dysplazia bedier - A - negativna, dysplazia laktov 0 - negativna, klinicke ocne vysetrenie negativne, geneticke vysetrenie oci GR_PRA1, GR_PRA2, PRCD negativne, lupinatost koze - ICT A - nosic, rtg ramien OCD - negativne, stitna zlaza a kolena negativne, chrup - plnochrupa, zhryz noznicovy. Zdravotne vysetrenia otec: dyplazia bedier A - negativna, dysplazia laktov 0 - negativna, klinicke vysetrenie oci negativne, geneticke vysetrenie oci GR_PRA1 a GR_PRA2 negativne, lupinatost koze - ICT - negativne, chrup - plnochrupy, zhryz noznicovy. Vsetky steniatka z tohoto vrhu budu geneticky zdrave na ocne choroby PRA_GR1 a PRA_GR2 a nebudu postihnute lupinatostou koze (budu mat gen normal alebo carrier).
Steniatka budu mat vysoky predpoklad pekneho exterieru, typickej retrieverskej priatelskej povahy, vybornych vloh a v neposlednom rade vynikajuceho zdravia. Steniatka budu riadne ockovane, odcervene, s bohatou zakladnou vybavickou a kopiami zdravotnych dokumentov oboch rodicov, steniatka su registrovane v Slovenskej plemennej knihe psov a Centralnom registri zvierat, cipovane, maju vystaveny Preukaz o povode psa (rodokmen - PP) a EU Petpassport.
Viac informacii na www.dagchells.com

Len VAZNY ZAUJEM Prosim kontaktujte nas emailom, nezabudnite nam prosim pripojit par viet o Vas, ci uz mate skusenosti so zlatymi retrievermi ci psikmi vseobecne a ine informacie aby sme si o Vas vedeli urobit predstavu nakolko nam velmi zalezi, kam nase steniatka pojdu. Na anonymne a na nic nevypovedajuce emaily a emaily s jedinou jednou otazkou - Kolko stoji stena? a na sms nereagujeme. Dakujeme za pochopenie!
▶️Fotografie: steniatka z predchadzajuceho vrhu. Plno dalsi fotografii najdete na webovej stranke www.dagchells.com

Chovatelska stanica Dagchells, zalozena v roku 2006, je slovenska chovatelska stanica riadne registrovana v chovatelskom klube SKJ a SRK. So steniatkami odchovanymi u nas sa moze stretnut nielen u nas a v okolitych statoch ale aj v krajine povodu zlateho retrievera - vo Velkej Britanii a v zamori.

Kontaktné údaje:
Meno: Pani PetraKosecova
E-mailová adresa: petra.kosecova@gmail.com
Telefón: 0903478975
Lokalita: 91953, Dechtice, Slovenská republika
CENA: dohodou
Pes s papiermi:  Áno
Pes z chovateľskej stanice:  Áno
Počet videní:  4361

Všeobecné informácie o plemene:

ZLATÝ RETRÍVER
Originálny názov: Golden Retriever, Iný názov: 
FCI kód: 8/1/111
FCI Skupina FCI 8: Retrívre, sliediče a vodné psy
Krajina pôvodu Veľká Británia
Využitie Lovecké plemená
Náročnosť na výchovu nenáročný
Náročnosť na pohyb náročný
Vzťah k deťom veľmi dobrý
Vzťah k ostatným zvieratám veľmi dobrý
Terajšie určenie spoločník, pracovný pes, aportér, canisterapeut, záchranár, vodiaci a asistenčný pes
Priemerný vek 13 - 15 rokov
Viac Detailov
attrib-weight
Hmotnosť
27 - 36 kg
attrib-height
Výška
51 - 61 cm
attrib-fur
Dĺžka srsti
Stredná
attrib-size
Veľkosť
Veľké plemená
Inzeráty k plemenu: ZLATÝ RETRÍVER
Vyhovujúce chovateľské stanice