TOP Uruguajský Cimarron s PP - ISABEL Cerberus Illusion

  (13.08.2023)
Chovateľská stanica Cerberus Illusion ponúka na predaj tmavo žíhanú sučku Uruguajského Cimarrona s PP. Volá sa Isabel Cerberus Illusion a pochádza z jedinečného spojenia. Narodila sa 19.5.2023 a je okamžite k odberu.

Isabel je skvelou voľbou pokiaľ hľadáte toho najvernejšieho spoločníka, pracovného psa alebo psa s výborným výstavným potenciálom resp. na chov, ktorý je zároveň úžasným členom rodiny. Je to milé upusinkované šteniatko, ktoré miluje všetko nové, je aktívna, rada sa hrá, baví ju preťahovanie a vďaka skvelému koristníckemu pudu bude skvelá i na výcvik obrany. Má krásnu hlavu a stavbu tela a fantastický pohyb charakteristický pre všetky naše psy! Preto ak uvažujete o výstavách či chove, táto sučka z nášho unikátneho vrhu Vás nesklame. K ostatným psíkom sa správa milo a má nesmierne rada ľudí. Isabel je veľmi učenlivá, už vo veku 12 týždňov je čistotná a sama si povie, keď potrebuje von na potrebu. Tiež má krásne privolanie a pred kŕmením vie, že sa musí pekne posadiť a čakať.

Matka Albira je naša importovaná suka s úžasnou priateľskou a maznavou povahou, ktorá je však doma nekompromisný strážny pes.

Otec Anakin je pracovne a výstavne nesmierne úspešný pes s charakterom, ktorý z neho robí toho najlepšieho spoločníka a psa pre každodenný život.

Obaja rodičia sú zdravotne testovaní (HD - A/A, ED 0/0, vynikajúca chrbtica). Sú nekonfliktní, otvorení, dobre vychádzajú s inými psami a sú skvelými spoločníkmi.

Isabel je socializovaná, odčervená, očkovaná primerane veku, čipovaná, s FCI preukazom o pôvode psa, zmluvou, faktúrou a celoživotnou podporou chovateľa.

Uruguajský Cimarron je veľmi inteligentné, všestranné pracovné plemeno, vynikajúci strážca, rodinný pes a ten najvernejší spoločník. Ich lojalita voči svojej rodine a pánovi je absolútna a sú schopní ju chrániť aj za cenu svojho vlastného života. Sú tieňom svojho pána, na ktorého vzhliadajú ako na Boha. Cimarroni sú neustálym zdrojom radosti a pozitívnej nálady, a sú zárukou šťastného a naplneného života pre každého majiteľa.

Ak by ste chceli poskytnúť nášmu špeciálnemu šteniatku ten najlepší domov, neváhajte a predstavte seba a svoju rodinu v súkromí alebo e-mailom.

Kontaktné údaje:
Meno: Slečna Hurtos Gabriella
E-mailová adresa: hurtos.gabriella@gmail.com
Telefón: +421907000000
Lokalita: Cegléd
CENA: dohodou
Pes s papiermi:  Áno
Pes z chovateľskej stanice:  Áno
Počet videní:  256591

Všeobecné informácie o plemene:

CANE CORSO
Originálny názov: Cane Corso Italiano, Iný názov: Italian Corso dog, Talianský corso pes
FCI kód: 2/2.1/343
FCI Skupina FCI 2: Pinče, bradáče, molosoidy a švajčiarske salašnícke psy
Krajina pôvodu Taliansko
Využitie Služobné plemená
Náročnosť na výchovu náročný
Náročnosť na pohyb náročný
Vzťah k deťom veľmi dobrý
Vzťah k ostatným zvieratám veľmi dobrý
Terajšie určenie spoločník, strážca
Priemerný vek 10 - 12 rokov
Viac Detailov
attrib-weight
Hmotnosť
40 - 50 kg
attrib-height
Výška
58 - 70 cm
attrib-fur
Dĺžka srsti
Krátka
attrib-size
Veľkosť
Veľké plemená
Inzeráty k plemenu: CANE CORSO
Vyhovujúce chovateľské stanice