TOP Uruguajský Cimarron s PP - úraz "majiteľky"

  (02.09.2023)
Chovateľská stanica Cerberus Illusion ponúka ZNOVA na predaj tmavo žíhanú sučku Uruguajského Cimarrona s PP. Volá sa Isabel Cerberus Illusion a pochádza z jedinečného spojenia. Narodila sa 19.5.2023 a je okamžite k odberu.

Malá ISABEL Cerberus Illusion mala posilniť náš český výstavný tím, avšak budúca majiteľka utrpela tesne pred vyzdvihnutím šteniatka vážny úraz v podobe mnohopočetných zlomenín vyžadujúcich operáciu a následnú rekonvalescenciu. Z tohto dôvodu hľadáme pre Isabel novú rodinu.

Isabel je skvelou voľbou pokiaľ hľadáte toho najvernejšieho spoločníka, pracovného psa alebo psa s výborným výstavným potenciálom resp. na chov, ktorý je zároveň úžasným členom rodiny. Je to milé upusinkované šteniatko, ktoré miluje všetko nové, je nesmierne veselá, rada sa hrá, baví ju preťahovanie a bude skvelá i na výcvik obrany. Má krásnu hlavu a stavbu tela a fantastický pohyb charakteristický pre všetky naše psy! Preto ak uvažujete o výstavách či chove, táto sučka z nášho unikátneho vrhu Vás nesklame. K ostatným psíkom sa správa milo a má nesmierne rada ľudí. Isabel je veľmi učenlivá, je čistotná a sama si povie, keď potrebuje von na potrebu. Tiež má krásne privolanie a pred kŕmením vie, že sa musí pekne posadiť a čakať. Na našej webovej stránke nájdete aj aktuálne videá, z ktorých je zrejmá úžasná veselá povaha Isabel aj jej ochota k spolupráci:
https://www.cerberusillusion.com/cimarron-uruguayo/top-steniatko-uruguajskeho-cimarrona-na-predaj-vplyv-osudu/

Matka Albira je naša importovaná suka s úžasnou priateľskou a maznavou povahou, ktorá je však doma nekompromisný strážny pes.

Otec Anakin je pracovne a výstavne nesmierne úspešný pes s charakterom, ktorý z neho robí toho najlepšieho spoločníka a psa pre každodenný život.

Obaja rodičia sú zdravotne testovaní (HD - A/A, ED 0/0, vynikajúca chrbtica). Sú nekonfliktní, otvorení, dobre vychádzajú s inými psami a sú skvelými spoločníkmi.

Isabel je socializovaná, odčervená, očkovaná primerane veku, čipovaná, s pasom, FCI preukazom o pôvode psa, zmluvou, faktúrou a celoživotnou podporou chovateľa.

Uruguajský Cimarron je veľmi inteligentné, všestranné pracovné plemeno, vynikajúci strážca, rodinný pes a ten najvernejší spoločník. Ich lojalita voči svojej rodine a pánovi je absolútna a sú schopní ju chrániť aj za cenu svojho vlastného života. Sú tieňom svojho pána, na ktorého vzhliadajú ako na Boha. Cimarroni sú neustálym zdrojom radosti a pozitívnej nálady, a sú zárukou šťastného a naplneného života pre každého majiteľa.

Ak by ste chceli poskytnúť nášmu špeciálnemu šteniatku ten najlepší domov, neváhajte a predstavte seba a svoju rodinu v súkromí alebo e-mailom.

Kontaktné údaje:
Meno: Slečna Hurtos Gabriella
E-mailová adresa: hurtos.gabriella@gmail.com
Telefón: +421907000000
Lokalita: Cegléd
CENA: dohodou
Pes s papiermi:  Áno
Pes z chovateľskej stanice:  Áno
Počet videní:  17057

Všeobecné informácie o plemene:

TOSA - JAPONSKÁ DOGA
Originálny názov: Tosa inu, Iný názov: Japonská doga, Japanese Fighting God
FCI kód: 2/2.1/260
FCI Skupina FCI 2: Pinče, bradáče, molosoidy a švajčiarske salašnícke psy
Krajina pôvodu Japonsko
Využitie Služobné plemená
Náročnosť na výchovu veľmi náročný
Náročnosť na pohyb náročný
Vzťah k deťom dobrý
Vzťah k ostatným zvieratám dobrý
Terajšie určenie spoločník, služobný pes, strážca
Priemerný vek 10 - 12 rokov
Viac Detailov
attrib-weight
Hmotnosť
40 - 70 kg
attrib-height
Výška
55 - 65 cm
attrib-fur
Dĺžka srsti
Krátka
attrib-size
Veľkosť
Veľké plemená
Inzeráty k plemenu: TOSA - JAPONSKÁ DOGA
Vyhovujúce chovateľské stanice