Krásna fenka Doodla / Nepĺzne :-) / Vianočný

  (20.11.2023)
Ahojte budúci majitelia :-)

Chcem vám predstaviť našu malú kučeravú lásku, šteniatko fenku - doodle , ktorá sa narodila 18.9.2023. Toto malé klbko je očkované s preukazom. Príbeh lásky medzi kráľovským pudlom (otec) a huskym (matka).

Šteniatko je čierne s bielymi labkami, bielym naprskom a neodolateľným bielym končekom chvosta. A jeho oči? Jedno je modro-čierne a druhé je úplne čierne, čo mu dáva ten správny obláčik roztomilosti!

Ale prečo si vybrať práve toto šteňa? Pretože nie je len malým šarmantom, ale aj verným spoločníkom, ktorý prináša do vášho domova radosť a lásku. Je to ako malý báječný kamarát, ktorý vás vždy upokojuje svojou prítomnosťou a hravosťou. Navyše vďaka svojej zdedenej kučeravej srsti po otcovi šteniatko nepĺzne a je hypoalergenne.

Naše šteňa prichádza s kompletným balíčkom radosti – očkovaním, odčervením a nekonečné množstvo lásky. Je to viac ako iba domáce zviera, je to nový člen rodiny, ktorý prinesie do Vášho života nekonečné šťastie.

Takže, čo hovoríte na to, stať sa súčasťou nášho príbehu lásky a zaobstarajte si toto roztomilé šteniatko Huskydoodle. Malý kúsok neba, ktorý vám bude robiť spoločnosť v každodennom živote!

Tešíme sa, že sa s Vami stretneme a predstavíme Vám toto malé stvorenie.


Skvelý darček na Vianoce! :-)

Psík vhodný hlavne do interiéru

V dospelosti stredne veľký psík.

Radi Vás u nás privítame a budeme radi ak zostaneme v kontakte a budeme vidieť ako šteniatko rastie :-) , šteniatko je zvyknuté na hygienu , šamponovanie , fenovanie - priam si to užíva :D


očkovaná s preukazom , veterinárne preventívne ošetrená , odčervená 3x , čipovaná

Kontaktné údaje:
Meno: Pani Doodle
E-mailová adresa: patislav16@gmail.com
Telefón: 0948848337
Lokalita: 83106, Rača, Slovenská republika
CENA: 500 €
Pes s papiermi:  Áno
Pes z chovateľskej stanice:  Nie
Počet videní:  36560

Všeobecné informácie o plemene:

PUDEL STREDNÝ
Iný názov: 
FCI Skupina FCI 9: Spoločenské a sprievodné psy
Viac Detailov
Vyhovujúce chovateľské stanice